ZELENÝ KOLUMBIJSKÝ DRAK BIO ORGANIC - 50 G

170,94 Kč
Skladem (14 ks)
Možnosti doručení

Tento dobře srolovaný zelený čaj s velkými listy má sladkou oříškovou chuť. Nálev je čirý a má jasně žluto nefritovou barvu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V hornaté oblasti Kolumbie, v oblasti s velkou biologickou rozmanitostí, na západním úbočí And, se nachází čajová usedlost Bitaco. Jemná mlha z hor, bohatá půda a dostatek srážek stimulují růst čajových keřů a vytvářejí čaj s jedinečnými vlastnostmi.

Společnost Bitaco Tea vlastní více než 200 akrů čajovníků, které se pěstují ve výšce přes 3000 metrů nad mořem. Tato oblast se vyznačuje vysokým množstvím srážek a výjimečnou biologickou rozmanitostí. Čajové zahrady se nacházejí v sousedství prosperujícího chráněného deštného pralesa, regionální lesní rezervace Bitaco, kde se vyskytuje široká rozmanitost flóry a fauny: 256 druhů ptáků, 28 druhů obojživelníků, 23 druhů plazů a 772 druhů rostlin. V zahradě, která se nachází v blízkosti rovníku, panuje stálé klima, což má za následek bohatou produkci chutných a jemných čajů, které se sbírají a zpracovávají po celý rok.

Společnost Bitaco Tea nejen pěstuje výjimečné čaje, ale také se angažuje ve prospěch své komunity. Založili nadaci Agricola Himalaya Foundation, která rozvíjí a zlepšuje programy zaměřené na vzdělávání, zejména pro místní děti. Aktivity se zaměřují na zlepšení infrastruktury, možnosti trávení volného času, místní kulturu a přístup k technologiím.


 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: