RAJČE TYČKOVÉ BLACK KRIM (SOLANUM LYCOPERSICUM) - SEMENA RAJČAT - 5 KS

67,16 Kč
Skladem (>20 ks)
Možnosti doručení

Rajče Black Krim pochází z poloostrova v Černém moři a je to masité kůlové rajče se středně velkými plody, které dozrávají do tmavě červené až někdy černé barvy. Rajčata dosahují průměrné hmotnosti 250 g, jsou velmi chutná a sladká a mají měkkou dužinu. Jsou proto vhodná zejména k přípravě omáček a šťáv, ale díky své neobvyklé barvě jsou také pastvou pro oči v salátech. Rostliny dorůstají výšky až 150 cm a jejich výhony by se měly pravidelně zaštipovat. Sklizeň začíná na začátku června a může trvat až do října.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Péče: Rajčata Black Krim můžete pěstovat v domě, ve skleníku nebo venku. Optimální teplota pro klíčení je 20 až 25 °C a ke klíčení dochází po 8 až 14 dnech. Proces klíčení můžete urychlit, pokud semena necháte přes noc namočená ve vlhké utěrce. S výsadbou vybraných rostlin byste měli počkat až na dobu po posledních mrazech.

Rajčata potřebují čerstvou, dobře vyhnojenou, propustnou půdu, která je udržována vlhká (ale ne mokrá!). Měly by být vysazeny na slunném, chráněném místě s minimálně 6 hodinami slunečního svitu - raději více.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: