RAJČE TYČKOVÉ BLACK EAGLE (SOLANUM LYCOPERSICUM) - SEMENA RAJČAT - 5 KS

67,13 Kč
Skladem (>20 ks)
Možnosti doručení

Rajče Black Eagle je krásné, tmavě modré až fialové koktejlové rajče s pikantní ovocnou vůní. Rostliny dorůstají výšky až 180 cm (kůlové rajče) a rajčata rostou na latách. Na místech vystavených slunci jsou plody tmavě fialové, ostatní rajčata dozrávají od zelené po červenou barvu. Tato odrůda je hezká a zdravá, protože tmavé zbarvení způsobují antokyany, velmi zdravé sekundární rostlinné látky. Plody dozrávají středně pozdě (konec července/začátek srpna), ale rostliny jsou nenáročné a odolné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Péče: Rajčata můžete pěstovat v domě, ve skleníku nebo venku. Optimální teplota pro klíčení je 20 až 25 °C a ke klíčení dochází po 8 až 14 dnech. Proces klíčení můžete urychlit, pokud semena necháte přes noc namočená ve vlhké utěrce. S výsadbou vybraných rostlin byste měli počkat až na dobu po posledních mrazech.

Rajčata potřebují čerstvou, dobře vyhnojenou, propustnou půdu, která je udržována vlhká (ale ne mokrá!). Měly by být vysazeny na slunném, chráněném místě s minimálně 6 hodinami slunečního svitu - raději více.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: