RAJČE KEŘÍČKOVÉ ZEBRA CHERRY (SOLANUM LYCOPERSICUM) - SEMENA RAJČAT - 5 KS

67,13 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Mimořádně vzácná odrůda rajčat Green Zebra pochází z USA a - jak název napovídá - zůstává při dozrávání zelená, přičemž se na ní objevují světle až oranžově žluté pruhy. Plodí kulaté, středně velké, velmi šťavnaté plody, které lze použít do salátů, omáček a džemů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zelená zebra je velmi plodné tyčkové rajče, které můžete začít pěstovat od února ve skleníku nebo doma. Rostliny mohou dorůst výšky až 1,5 metru a potřebují hodně tepla. Při výsadbě dbejte na to, aby mezi jednotlivými rostlinami byl dostatečný prostor (alespoň 60 cm).

Péče: Rajčata Green Zebra můžete pěstovat doma, ve skleníku nebo venku. Optimální teplota pro klíčení je mezi 20 °C a 25 °C, klíčení probíhá po 5-15 dnech. Klíčení můžete urychlit tím, že je přes noc zabalíte do vlhké utěrky. Mladé rostliny by se měly vysazovat ven až po posledních mrazech. Rajčata potřebují čerstvou, dobře vyhnojenou propustnou půdu, která se udržuje vlhká (ale ne mokrá!). Měly by být umístěny na slunném, chráněném místě s minimálně 6 hodinami slunečního svitu denně, ne-li více.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: