RAJČE KEŘÍČKOVÉ BALKÓNOVÉ ČERVENÉ TOMFALL (Solanum lycopersicum) - SEMENA RAJČAT - 0,15 G (CCA 100 KS)

28 Kč
Skladem (>20 ks)
Možnosti doručení

Raná odrůda balkónového převislého rajčete pro pěstování v nádobách, plody jsou červené, příjemně sladké, velmi malé, kulaté, na jedné rostlině dozrává až 300 plodů, hmotnost plodu 10 – 15 g, plody jsou pevné, nepraskají a nepadají, odrůda je rezistentní k Vd a Mi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěstování:
Balkónová rajčata jsou vhodná pro pěstování v nádobách na terasách, balkonech nebo kdekoliv na dvoře na prosluněných a vzdušných místech. Sázíme je z předpěstované sadby do vhodných nádob podle typů odrůdy a pěstujeme bez vyštipováníbočních výhonů. Převislé odrůdy můžemě pestovat v zavěšených nádobách. Možné ja také pěstování ve volné půdě, přičemž doporučujeme použití černé netkané textilie pro udržení rovnoměrné půdní vlhkosti a čistějších plodů při sklizni.

Spotřeba:
Potřebný počet rostlin volíme podle předpokládaného počtu osazovaných nádob, jejich velikosti a typu odrůdy. Kompaktní odrůdy Vilma, Aztec,Venus jsou vhodné do menších nádob od objemu alespoň 3 litry po jedné rostlině. Do podélných truhlíků potom vysazujeme jednotlivé sazenice ve vzdálenosti 20 - 30 cm. Odrůda Tomfall potom dobře prospívá v nádobách o objemu od 10 - 15 litrů po jedné nebo dvou rostlinách. Odrůda Bajaja potřebuje díy svému bujnému růstu nádoby nejlépe 30 a více litrů.

Sklizeň:
Balkónová rajčata sklízíme postupně podle dozrávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: