PAPRIKA KŘÍDLATÁ RAINFOREST, MÍRNĚ PÁLIVÉ CHILLI PAPRIČKY(CAPSICUM BACCATUM VAR. RAINFOREST) - SEMENA CHILLI PAPRIČEK - 5 KS

67,16 Kč
Skladem (>20 ks)
Možnosti doručení

Chilli paprička Rainforest pochází z Brazílie a patří do čeledi Capsicum baccatum, proto je poměrně velká, má výrazně rozvětvený tvar a je velmi plodná. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rostlina má pro svůj druh typické bílé květy se žlutou kresbou; v této době začínají růst plody ve tvaru slzy o velikosti přibližně 3-5 cm, které dozrávají ze zelené do oranžové a poté do zářivě červené barvy. Má ovocnou, aromatickou chuť s nádechem citrusů. Domníváme se, že papričky Rainforest Chili se tvarem a chutí trochu podobají papričkám habanero, i když nejsou tak pálivé - rozhodně je to velmi zajímavá odrůda pro domácí pěstování.

Péče: Klíčení probíhá při teplotě mezi 22 °C a 28 °C (doba klíčení: 8-20 dní); doporučuje se proto použít skleník a vyhřívací podložku. Rostliny potřebují čerstvou, dobře vyhnojenou propustnou půdu a neměly by být ponechány ve stojaté vodě. Měly by být umístěny na slunném, chráněném místě s minimálně 6 hodinami slunečního svitu denně, ne-li více. Rostliny umístěte ven asi 2 až 3 týdny po posledních mrazech. Při výsadbě sazenic venku dbejte na to, aby mezi jednotlivými rostlinami zůstal prostor alespoň 50 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: