JOHNNY HEXBURG TRINIDAD SCORPION BUTCH T - EXTRA PÁLIVÁ OMÁČKA - 125 ML

333,49 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

S touto omáčkou Scorpion se vaše ústa vydají na chuťovou párty. Začíná hořce, přechází do sladka, poté pocítíte trochu trpkosti a teprve pak zažijete žár!
Dejte si ji na kuřecí maso, mořské plody, a dokonce i na snídani.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pálivost (SHU): Průměrná hodnota: 1,130 000 (800 000 - 1,460 000)


Odrůda proslulé papričky Trinidad Scorpion "Butch T"  byla kdysi nejpálivější papričkou na světě.  Jako většina superpálivých papriček má i tato sladkou chuť - ovocný podtón, který můžete cítit ještě předtím, než se skutečně projeví pálivost. Pálivost má tendenci nastupovat rychleji než u některých jiných papriček.


Pálivé omáčky Johnny Hexburg jsou s láskou ručně vyráběny v Jižní Africe v malých sériích z chilli papriček vypěstovaných v Jižní Africe. Od svého založení v roce 2016 je společnost Johnny Hexburg známá pro svou širokou škálu řemeslných chilli omáček, které pocházejí z rodinných receptů a vlastních receptů, jsou vyráběny z čerstvých surovin a jsou překvapivě plné chuti a vůně. Žádná z omáček se chuťově nepodobá jiné, všechny jsou jedinečné svými vlastnostmi a chuťovými profily.

Trvanlivost / skladování
Datum spotřeby vytištěné na výrobku se vztahuje na neotevřený výrobek v nechlazeném skladu. Po otevření lze výrobek skladovat nejméně 3 měsíce při teplotě do 7 °C.

Složení:
ocet, voda, cukr, chilli papričky Trinidad Butch T (20 %), citrusové plody, sůl, bylinky a koření

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: