JOHNNY HEXBURG TRINIDAD 7 POT BRAIN STRAIN - EXTRA PÁLIVÁ OMÁČKA - 125 ML

333,49 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Omáčka v bláznivém karibském stylu. Trpká, sladká a pikantní v jednom.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pálivost (SHU): Průměrná hodnota: 1,175 000 (1,000 000 - 1,350 000)


Papričky 7 Pot jsou známé svou hříšnou pálivostí a odrůda 7 Pot Brain není výjimkou. Jedná se o pálivou papričku, za jejímž žárem připomínajícím slunce se skrývá ovocná, lehce kouřová příchuť. Čím se však Brain Strain liší, je jeho vzhled. Tato chilli paprička byla vyšlechtěna tak, aby vypadala podobně jako lidský mozek - hrudkovitá, skládaná a baňatá s větší vnitřní membránou než většina ostatních chilli papriček 7 Pot.

Pálivé omáčky Johnny Hexburg jsou s láskou ručně vyráběny v Jižní Africe v malých sériích, z chilli papriček vypěstovaných v Jižní Africe. Od svého založení v roce 2016 je společnost Johnny Hexburg známá svou širokou škálou řemeslných chilli omáček, které pocházejí z rodinných receptů a vlastních receptů, jsou vyráběny z čerstvých surovin a jsou překvapivě plné chuti a vůně. Žádná z omáček se chuťově nepodobá jiné, všechny jsou jedinečné svými vlastnostmi a chuťovými profily.

Trvanlivost / skladování
Datum spotřeby vytištěné na výrobku se vztahuje na neotevřený výrobek v nechlazeném skladu. Po otevření lze výrobek skladovat nejméně 3 měsíce při teplotě do 7 °C.

Složení:
ocet, voda, ananas, kiwi, chilli papričky Trinidad 7 Pot (19 %), cukr, bylinky a koření, sůl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: