HOT PORTUGAL - ČERVENÉ CHILLI PAPRIČKY (CAPSICUM ANNUUM) - SEMENA CHILLI PAPRIČEK - 5 KS

67,13 Kč
Skladem (20 ks)
Možnosti doručení

Pálivé portugalské chilli má velmi vysokou úrodu plodů a pochází z Portugalska. Vytváří velké plody o délce až 15 cm a šířce přibližně 2-3 cm se středním stupněm pálivosti. Rostliny jsou vhodné pro pěstování v květináči, protože se nerozrůstají a příliš se nerozrůstají. Díky brzké sklizni a velkému množství produkovaných plodů je tato odrůda velmi oblíbeným doporučením pro pěstování doma na zahradě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Papriky dozrávají velmi rychle od zelené po červenou. Můžete je jíst ještě zelené, ale jejich plná chuť se plně projeví až po úplném dozrání. Pálivé portugalské chilli papričky jsou ideální pro plnění lahodnou náplní, zavařování, nakládání nebo použití v salátech. Vzhledem k tomu, že papriky mají velmi tenkou vnější stěnu, jsou vhodné i k sušení.

Péče: Teplota klíčení se pohybuje mezi 22 °C a 28 °C (doba klíčení: 6-20 dní); doporučuje se proto použít skleník a topnou rohož. Rostliny potřebují čerstvou, dobře vyhnojenou propustnou půdu a neměly by být ponechány ve stojaté vodě. Měly by být umístěny na slunném, chráněném místě s minimálně 6 hodinami slunečního svitu denně, ne-li více. Rostliny umístěte ven asi 2 až 3 týdny po posledních mrazech. Při výsadbě sazenic venku dbejte na to, aby mezi jednotlivými rostlinami zůstal prostor alespoň 30-40 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: